Služby kadeřnictví

Novinka
Mythic Oil se zaměřuje na pět klíčových prvků režimu péče o vlasy.Pružnost - pomáhá lépe upravovat vlasy.Výživa - hydratuje a vyživuje barvené, chemicky poškozené, nadměrně foukané nebo žehlené vlasy.Anti-frizz ochrana - pomáhá zastavit vstupování vlhkosti do vlasů, a tím brání krepatění.Snižuje dobu sušení,restrukturalizuje vlasy, vyplňuje mezery ve vlasech, to urychlí dobu schnutí a zlepšuje pružnost vlasů.Intenzivní lesk - dodá intenzivní lesk vlasů.L'Oreal Professionel Mythic Oil je vhodný pro všechny typy vlasů.
Použití: vetřete malé množství na umyté a ručníkem prosušené nebo suché vlasy. Neoplachujte.

mythic


hi-richasse
Hi.Riche barva bez amoniaku propůjčuje vlasům unikátní vibrující odlesky. Odráží škodlivé působenívnějších vlivů na vlasovou strukturu. Kryje 50% bílých vlasů. Zvýrazňuje odstíny již barvených vlasů a přírodním dodává hluboké barevné odlesky.

                                                                                     hiri1   hiri2

Loreal Professionnel Homme Sculpte
Modelovací pasta dodá vlasům tvar a pružnost. Pavučinová struktura vám umožní nekonečné tvarovaní do uhlazených nebo extravagantních tvarů.

sculpte

Paiting je speciální technika barvení nebo melírování vlasů. Spočívá v kombinaci dvou a více odstínů.  Lze kombinovat čistě přírodní odstíny nebo i odvážnější barvy pro dramatický vzhled. Touto technikou docílíme plynulých přechodů odlišných barev. Tvoří se tak na vlasech dojem přirozených tónů s magickými odlesky tisícery barev.

paiting

Majirel
Barva Majirel má kromě svých dokonalých barvících schopností také technologii InocellL a Ionege pečující o hloubkovou vlasovou strukturu. Velmi dobře kryje šedé vlasy. Barva se aplikuje na suché, neumyté vlasy a nechá se působit 35 minut.

                                                                                                   majirel1   majirel2

Richasse
Jemná barva bez amoniaku poskytuje vlasům dlouhodobou péči a lesk. Díky meruňkovému oleji jsou vlasy do hloubky vyživené. Barvené vlasy krásně oživí a přírodním dodá harmonické odlesky a napomáhá krytí prvních šedých vlasů. Barva vlasy nezesvětluje. Doba působení je 20 minut.

richase